Contact met Management in de Zorg
Heeft u vragen of wilt u meer informatie over de opleiding Management in de Zorg, neem dan contact op met de opleidingscoördinator Milène Lochtenberg (afwezig tot 20 maart), T: +31 (0)71 518 87 38, e: [email protected].
Heb je een vraag die niet kan wachten? Woensdagavond 15 maart is er een online open avond, je kunt je t.z.t. aanmelden via onze website.
Liever voor die tijd toch persoonlijk contact? Neem dan contact op Lorain Blaauwgeers – van Beekum op [email protected]. Houd er rekening mee dat reactie iets langer kan duren. Lorain is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag.
Velden met een * hebben wij nodig om contact met je op te nemen over je vraag. De ingevulde gegevens worden niet gebruikt voor andere doeleinden. Meer informatie over hoe Hogeschool Leiden omgaat met de verwerking van persoonsgegevens vind je op de pagina Gedragsregels en rechtsbescherming.