
Alex Verhoeff
Alex geeft bestuursrecht, Legal Tech en ICT-vaardigheden. Daarnaast begeleidt hij afstudeerders en stagairs.
Maak kennis met het team van de opleiding HBO-Rechten.
Alex geeft bestuursrecht, Legal Tech en ICT-vaardigheden. Daarnaast begeleidt hij afstudeerders en stagairs.
Anne-Fleur is gestart met lesgeven over onderwerpen als intellectueel eigendomsrecht, en is inmiddels ook afstudeer-, studieloopbaan- en stagebegeleider.
Annelies geeft les in de vakken Bestuursrecht, het Omgevingsrecht en Inleiding van het recht. Daarnaast is zij ook afstudeerbegeleider.
Annemarie is sinds 2016 werkzaam als docent HBO-Rechten bij de hogeschool. Zij geeft onder andere vakken in het blok Onderneming en de minor Kanton.
Ayla geeft als docent van de opleiding HBO-Rechten onderwijs in publiekrechtelijke vakken, begeleidt studenten bij hun studieloopbaan, stage en afstudeeronderzoek.
Bas geeft les in de privaatrechtelijke vakken, zoals het verbintenissen- en het goederenrecht. Naast het lesgeven is Bas stage- en afstudeerbegeleider. Ook is hij lid van de PR-commissie en voorzitter van de Examencommissie.
Benno geeft trainingen in jaar 1 bij de volgende projecten: Project Consument; Project Leefomgeving, Project Veiligheid en Justitie. Aan derdejaars studenten geeft hij Mediation en aan vierdejaars studenten Zakelijke Gespreksvoering.
Berthe doceert bij de opleiding HBO-Rechten de sociaalwetenschappelijke vakken, zoals recht & maatschappij, criminologie en politicologie. Naast het lesgeven is ze ook stagebegeleider en lid van de curriculumcommissie.
Academische onderzoekservaring heeft Brechtje opgedaan aan zowel de Universiteit van Stellenbosch (Zuid-Afrika) als de Harvard Kennedy School of Government (Verenigde Staten). Liefde voor onderwijs heeft Brechtje van huis uit meegekregen.
Carine is afgestudeerd in Communicatie en is jarenlang werkzaam geweest als communicatie-adviseur. Daarna heeft zij een pedagogische/didactische opleiding voltooid en ruime ervaring opgedaan in het Hoger Onderwijs als docent.