Medewerkers en onderzoekers lectoraat Residentiële Jeugdzorg.

Contact

Voor meer informatie over het lectoraat, de onderzoekslijnen en de lopende projecten kunt u contact opnemen met Peer van der Helm of met een van de overige lectoraatsmedewerkers.

Peer van der Helm Lector & docent helm.vd.p@hsleiden.nl
Menno Ezinga Senior onderzoeker & docent ezinga.m@hsleiden.nl
Anna Dekker Onderzoeker & docent dekker.a@hsleiden.nl
Veronique van Miert Onderzoeker & docent miert.van.v@hsleiden.nl
Jesse Roest Onderzoeker & docent roest.j@hsleiden.nl       
Mirjam van der Hoek Onderzoeker hoek.vd.m@hsleiden.nl       
Karin Putman Onderzoeker putman.k@hsleiden.nl
Danaé Stad Onderzoeker stad.d@hsleiden.nl
Iris Boekee Trainer/(team)coach & docent boekee.i@hsleiden.nl
Nina van der Niet Ondersteunend medewerker niet.vd.n@hsleiden.nl

De medewerkers van het lectoraat zijn te vinden in kamer D1.051 op Hogeschool Leiden.
Bezoekadres: Zernikedreef 11, 2333 CK Leiden
Postadres: Postbus 382, 2300 AJ Leiden