Medewerkers en onderzoekers lectoraat Residentiële Jeugdzorg.

Contact

Voor meer informatie over het lectoraat, de onderzoekslijnen en de lopende projecten kunt u contact opnemen met Peer van der Helm of met een van de overige lectoraatsmedewerkers.

Peer van der Helm

Lector & docent

helm.vd.p@hsleiden.nl

Anna Dekker

Onderzoeker & docent

dekker.a@hsleiden.nl

Veronique van Miert

Onderzoeker & docent

miert.van.v@hsleiden.nl

Jesse Roest

Onderzoeker & docent

roest.j@hsleiden.nl       

Mirjam van der Hoek

Onderzoeker

hoek.vd.m@hsleiden.nl       

Esther Kooymans

Onderzoeker

Kooymans.e@hsleiden.nl

Karin Putman

Onderzoeker

putman.k@hsleiden.nl

Iris Boekee

Trainer/(team)coach & docent

boekee.i@hsleiden.nl

Nina van der Niet

Ondersteunend medewerker

niet.vd.n@hsleiden.nl

De medewerkers van het lectoraat zijn te vinden in kamer D1.051 op Hogeschool Leiden.
Bezoekadres: Zernikedreef 11, 2333 CK Leiden
Postadres: Postbus 382, 2300 AJ Leiden