Hogeschool Leiden

Contact

Voor meer informatie over het lectoraat, de onderzoekslijnen en de lopende projecten kunt u contact opnemen met Peer van der Helm of met een van de overige lectoraatsmedewerkers.

Peer van der Helm helm.vd.p@hsleiden.nl
Ferdi Bekken bekken.f@hsleiden.nl
Anna Dekker dekker.a@hsleiden.nl
Susanne Höfte hofte.s@hsleiden.nl
Veronique van Miert miert.van.v@hsleiden.nl
Jesse Roest roest.j@hsleiden.nl
Sophie de Valk valk.de.s@hsleiden.nl

De medewerkers van het lectoraat zijn te vinden in kamer D1.051 op Hogeschool Leiden.
Bezoekadres: Zernikedreef 11, 2333 CK Leiden
Postadres: Postbus 382, 2300 AJ Leiden