Hogeschool stemlocatie gemeenteraadsverkiezingen 18 maart
Tijdens de gemeenteraadsverkiezingen op woensdag 18 maart is Hogeschool Leiden stemlocatie. Naast de stembureaus in en rond station Leiden Centraal is het stembureau op de hogeschool de enige op het gehele Leiden Bio Science Park.
In het pand aan de Zernikedreef 11 kunnen stemgerechtigden op die dag van ’s morgens 7.30 uur tot ’s avonds 21.00 uur hun stem uitbrengen. De locatie is toegankelijk voor mensen met een lichamelijke beperking.
Angelien Sanderman, voorzitter van het College van Bestuur van Hogeschool Leiden, is verheugd dat de hogeschool wederom een stemlocatie is. "Met ruim 12.000 studenten en 1.400 medewerkers hebben we bij de hogeschool veel mensen rondlopen die stemgerechtigd zijn. Onze centrale locatie biedt studenten, medewerkers én collega’s van andere bedrijven op het Leiden Bio Science Park de kans om snel en dicht bij hun werk of studieplek te stemmen. Het is mooi dat onze hogeschool zo een bijdrage levert aan de verkiezingen.”
Ga jij stemmen bij Hogeschool Leiden?
Let op: je kunt alleen voor de gemeenteraadsverkiezingen stemmen bij de hogeschool als je in Leiden woont. Kijk voor meer informatie over de gemeenteraadsverkiezingen op de website van Gemeente Leiden: Verkiezingen - Gemeente Leiden.