V.l.n.r: gebouw Hogeschool Leiden, presentatie Living Labs, wetboek verkennen.

Contact

Wil je meer informatie, samenwerken, zoek je ondersteuning of heb je een vraag met betrekking tot één van onze legal labs? Neem dan contact op het lectoraat Recht en Rechtvaardigheid.

Lab Contactpersoon/-personen
LivingLAB Omgevingswet Zuid-Holland

Janneke van de Vorstenbosch
(Coördinator LivingLAB)
vorstenbosch.vd.j@hsleiden.nl
+31 (0)6 - 55 429 109 

Loesanne van der Geest
(Junior onderzoeker)
geest.vd.l@hsleiden.nl
+31 (0)6 - 22 052 214

Legal Tech & Design LAB

Stacey van Voorbergen – Oosterhof
(Coördinator Legal Tech & Design LAB)
voorbergen.van.s@hsleiden.nl
+31 (0)6 - 55 439 126

Ilona van Opdorp – van de Kooi
(Senior onderzoeker)
opdorp.van.i@hsleiden.nl
+31 (0)6 - 25 222 171

PrivacyLAB

Gerdo Kuiper
(Lector en coördinator PrivacyLAB)
kuiper.g@hsleiden.nl
+31 (0)6 - 39 439 940

Ilona van Opdorp – van de Kooi
(Senior onderzoeker)
opdorp.van.i@hsleiden.nl
+31 (0)6 - 25 222 171

IE-LAB Anne-Fleur Filemon
(Coördinator IE-LAB)
filemon.a@hsleiden.nl
+31 (0)6 - 48 133 990
Access to Justice

Willemijn Hirzalla – Leenhouts
(Coördinator Access to Justice)
hirzalla.w@hsleiden.nl
+31 (0)6 - 39 115 619

Dina Zbeidy
(Senior onderzoeker)
zbeidy.d@hsleiden.nl
+31 (0)6 - 55 429 074

Ilona van Opdorp – van de Kooi
(Senior onderzoeker)
opdorp.van.i@hsleiden.nl
+31 (0)6 - 25 222 171